تسلا الکترونیک

NAVA TSS07-P

SIP POE SPEAKER

بلندگو تحت شبکه ( SIP SPEAKER ) نوا

 

ویژگی ها :

پروتکل ارتباطی SIP 

پنل تنظیمات تحت وب

آمپلی فایر داخلی 10W RMS

تغذیه از کابل شبکه تحت استاندارد (POE (802.3af

ورودی آداپتور 12 الی 24 ولت 

با گسترش تلفن های تحت شبکه و سیستم های انتقال صوت بر بستر شبکه (VOIP) نیاز به بلندگوها و آمپلی فایرهای تحت شبکه در کشور برای سیستم های پیجینگ و پخش موسیقی ویژه ادارات و اماکن بسیار محسوس شده است . در سیستم های پیجینگ و پخش صوت کلاسیک نیاز به محاسبات پیچیده امپدانس و افت صدا روی خطوط انتقال یکی از مشکلات شبکه های صوتی بزرگ مانند فرودگاه ها ، اماکن متبرکه و سازمان ها می باشد . از طرفی به دلیل عدم امکان کنترل شدت صدا به صورت نقطه ای در سیستم های رایج ، گاها به دلیل فیزیک محیط انتشار با صدایی ضعیف دریک نقطه و صدایی گوش خراش در نقطه ای دیگر مواجه میشدیم. در این سیستم که توسط گروه فنی مهندسی تسلا الکترونیک طراحی و تولید می شود ، از یک پردازنده دیجیتالی با رابط شبکه بهره گرفته شده است ، که به شما این امکان را میدهد تا این تجهیز را به راحتی به عنوان یک سیستم پخش صوت به شبکه محلی خود متصل نمایید و از آن برای پیجینگ و پخش موسیقی بهره ببرید . به راحتی یک تلفن زدن به هر کدام از بلندگو های دلخواهتان وصل شوید و پیام خود را پخش نمایید. از طرفی میتوانید شدت صوت را به صورت نقطه ای کنترل نموده و دیگر نیازی به محاسبات پیچیده افت صدا و تطبیق امپدانس نداشته باشید.

همه آن چیزی که شما برای استفاده از این محصول نیاز دارید یک سرویس صوتی تحت شبکه است که امروزه همه ادارات و سازمان ها و اماکن برای سیستم تلفنی خود از آن بهره می برند .

این سیستم با آمپلی فایر داخلی 10 وات و در دو مدل بلندگو تحت شبکه و آمپلی فایر تحت شبکه (فاقد بلندگو) عرضه میشود.

تغذیه این سیستم را میتوانید با استفاده از همان کابل شبکه که به سویچ های POE که استاندارد 802.3af را پشتیبانی میکنند تامین کنید ، در این صورت شما نیازی به هیچ سیم اضافه ای برای تامین برق این بلندگو ندارید و سیستم برق مورد نیاز خود را از کابل شبکه متصل شده تامین میکند.

درصورتی که میخواهید برق مورد نیاز را از طریق آداپتور تامین کنید ، میتوانید هر نوع آداپتور از 12 ولت الی 24 ولت را با حداقل جریان 1A را به این سیستم متصل نمایید.

در مواردی که دسترسی فیزیکی به بستر شبکه مشکل باشد به راحتی با اضافه کردن یک اکسس پونت میتوانید این سیستم را به شبکه Wifi متصل کنید و یک سیستم پخش صوت بیسیم داشته باشید.

  • ورودی : POE 802.3af یا آداپتور 12 الی 24 ولت 1 آمپر
  • توان خروجی : 10 وات واقعی RMS
  • مجهز به فیلتر تغذیه 2 مرحله ای برای بهبود صدا
  • پروتکل ارتباطی : SIP
  • بستر ارتباطی : TCP/IP – UDP
  • پورت ارتباط : ETHERNET 10/100Mbps
  • پردازنده داخلی ARM
  • قابلیت پخش صوت و موسیقی
  • پنل کاربری تحت وب 
  • بوت سریع
سایر محصولات تسلا الکترونیک
×

سلام

اگر نیاز به راهنمایی درباره محصولات و خدمات ما دارید از طریق واتساپ با متخصصین ما تماس بگیرید

× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟